На мою просьбу о возврате товара тк он мне уже не нужен меня игнорили, после моего отзыва мне написали что они не будут делать в убыток, хотя я писал что покрою доставку. Писали чтоб я убрал отзыв тк я забрал посылку, жаль что посылку я забрал 17.01 а написал про возврат 08.01 за 9 дней мне никто не ответил, круто что ответили за час после оставленного отзыва. Не советую покупать (Личное мнение)
Такого нахабного відгуку можна чекати тільки від людини, яка зовсім не тямить у взаємовідносинах покупця - продавця, та і взагалі правилах етикету. Наступного разу коли, Вам зроблять щось нехороше. Чекайте, що у відповідь Вас же і звинуватять!
1. Товар не відповідає фото(Фото зі скріном додаю), на фото ліхтарик іншої форми і кріплення на защіпці, приїхав інший і з кріпленням на резинці(фото додаю).
2. Якість просто жахлива, практично розвалюється в руках.
3. Продавець скоріше за все Дроп-Шипер, і товара в очі не бачив)))
Категорично не рекомендую.
Вибачте, дійсно таке могло статися, що товар Вам не сподобався за 80 грн Пропонували повернути товар. Але доставки звісно не в силах компенсувати.
а вас зовсім не турбує що товар не відповідає фото і опису карточки товару?