

509,60 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга зарядки | 36 В |
| Струм заряду | 1.7 А |
| Тип індикатора | Світлодіод |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Маса | 0.5 кг |