

509,60 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Термометр |
| Принцип дії | Електронний |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий |
| Одиниця виміру | °С |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 800 |
| Похибка, +/- | 1 |
| Час відгуку | 5 сек |
| Мінімальна робоча відстань | 1 м |
| Максимальна робоча відстань | 1 м |
| Монітор | |
| Кольоровість монітора | Червоний |
| Кількість символів в рядку | 1 |
| Збереження значення на дисплеї | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Напруга | 12 В |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Висота | 26 мм |
| Вага | 0.05 кг |
| Упаковка | Блістер |
| Матеріал упаковки | Поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |