Огромное спасибо, товар получил. !!!!
ХЛОПЦІ-НЕ МАВ ЧАСУ ВАМ ВІДПИСАТИ І ВЧОРА ХОДИВ І ДУМАВ ЩО ТРЕБА ЇМ ЗРОБИТИ ВІДГУК НА ЇХНІЙ СТОРІНЦІ-ДЯКУЮ!!!)))
ТЕРМОРЕГУЛЯТОР W1411 ПРАЦЮЄ І НЕ ВІДКЛЮЧАЄТЬСЯ КОЛИ ЗАХОЧЕ ЯК W88-В мене їх два було, я і на форумах по цих w88 сидів, і реле туди впаював на 24 вольта бо на реле приходило 27 вольт з плати, а з завода там стоїть реле 12 вольт.
Тільки з бубном не танцював біля тих w88...
Дякую. Відгук залишу протягом дня-обіцяю.